Villingur forside
VILLINGUR
Islandshesteklub
i området omkring Rude Skov
Forside Aktivitets-
kalender
Fotoalbum Kontakt og
bestyrelse
Indmeldelse Info
og links
Blog Søg

Indmeldelse - hvis du ønsker at blive medlem af Villingur.
Vedtægter for Villingur
Villingurs kontonummer

Villingurs bestyrelse og kontaktadresser
Bestyrelsen valgt på generalforsamling 28. februar 2019

VILLINGUR Rudersdal Kommune  
Bestyrelse: E-mail Tlf. nr. Stald
Formand Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663 Ravnsnæsvej 214
Næstformand: Torben Trier torben@plahn-trier.dk

2093 0334

Rudehus
Kasserer: Dorte Skjerbæk kas@villingur.dk 3968 1876 Maglemosefolden
Helle Boock helle.a01@sol.dk 2628 3019 Stald Birkehavevej
Vicki Sehnberg vickisehnberg@gmail.com 4263 8918 Maglemosefolden
Suppleanter:  
Ulla Vestergaard Andersen ullava@gmail.com 2728 0871 Kirsebærlunden
Mette Villemoes Holmgren mette.villemoes@gmail.com 2421 6737 Stald Birkehavevej
Steffen Loft stl@sund.ku.dk 2681 4889 Gøngehusvej 263
Lotte Hyldgaard Smidt lotte.hyldgaard.smidt@gmail.com 5185 0645 Stald Kingo
Karin Lorentzen Andersogkarin@hotmail.com 2013 9102 Stald Kingo
DI-kontaktperson:  
Vicki Sehnberg vickisehnberg@gmail.com 4263 8918 Maglemosefolden
Friluftsråd- kontakt:  
Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663 Ravnsnæsvej 214
Revisor:  
Malene Kingo malene.kingo@gmail.com Stald Kingo
Webmaster:  
Torsten Meyer

webmaster@villingur.dk
torstenmeyer.dk

4068 6957 Maglemosefolden
Underudvalg:      
Kursusudvalg Lotte Hyldgaard Smidt,
Karin Lorentzen,
Vicki Sehnberg
   
Villingurs kontonummer er: reg.nr. 1551, konto 5823854 (Danske Bank)
www.villingur.dk > Bestyrelse og kontakt
2-03-2019